Apartament wynajem Szczecin

Grand Kaskada największy apartament w Szczecinie

 

Luksusowy Standard – Największy Apartament w Centrum

 

Prezentacja apartament szczecin centrum

Apartament Kaskada doskonały do spędzenia rodzinnych wakacji, romantycznych wycieczek małżeńskich lub delegacji dla współpracowników. Przestrzenne pomieszczenia sprawiają, że poczujesz miejsce i komfort, czerpiąc jednocześnie radość z przebywania razem. Całe mieszkanie ma powierzchnie 137 m². Sypialnia posiada ogromne łoże małżeńskie, kolejny pokój łóżko 2 piętrowe z 2 osobowym parterem. Do wykorzystania mamy ogromną w pełni wyposażoną kuchnię wraz z jadalnią z zastawą, salon z ciepłym kominkiem idealnym na zimniejsze wieczory, łazienkę z gorącą sauną i jacuzzi. Przestronną garderobę wielkości osobnego pomieszczenia. W upalne lato gdy temperatura sięga zenitu nasz komfort zapewnia klimatyzacja umieszczona w każdym z pomieszczeń. Do przyjemnej pracy lub chwili rozrywki do dyspozycji mamy Wi-Fi lub TV. Natomiast na zewnątrz,  z balkonu roztacza się widok na piękny Plac Andersa i jest to idealne miejsce na poranną kawę lub wieczornego drinka. Apartament jest 7 osobowy. Nawet dla najmłodszych oferujemy łóżeczko dziecięce z pościelą na życzenie, nawet 2 sztuki.

 

Certyfikat Guest Rewiev Award 2016 Apartament Szczecin

Stuprocentowe zadowolenie naszych gości w Apartamencie w Szczecinie

 

Nasz apartament został nagrodzony certyfikatem dzięki pozytywnym opiniom gości przez ciężką pracę, poświęcenie dla was i kontynuowaniu naszej pasji w Guest Review Awards 2016

 

 

 

 

Apartament jest świetny, a na co pozwoli nam doskonała lokalizacja ?

 

W rannych kapciach w ciągu 2 min znajdziemy się w największej Galerii Handlowej W Szczecinie, odwiedzimy 3 kościoły przy okazji spaceru po zielonym parku i dojdziemy do jednego z ważniejszych obiektów turystycznych Bramy Portowej.

Salon kominek telewizor apartament

 Sprawdź Galerię Najlepszego Apartamentu W Szczecinie.